Sosyal Medya Sözlüğü

0

Deyimler kültürümüzde önemli bir yere sahipler. Hangimiz ilk okulda Atasözleri ve Deyimler sözlüğü almadık ki, öğrendiğimiz bir deyimi gerçek anlamıyla anlayıp ” O nasıl oyle oluyor yaaa” demedik ki, işte deyimlerimizin Sosyal Medya Sözlüğü versiyonu.Sosyal Medya Sözlüğü Sosyal Medya Sözlüğü Sosyal Medya Sözlüğü Sosyal Medya Sözlüğü Sosyal Medya Sözlüğü Sosyal Medya Sözlüğü Sosyal Medya SözlüğüKaynak: Supermarketing

Bir önceki yazımız olan Facebook'un Yeni Beğeni Butonları Kullanıma Açıldı başlıklı makalemizde dijital haberler, dislike ve emoji hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz