Spotify’dan Game Of Thrones İçin Özel Site

0

Dünyanın en çok seyredilen dizilerinden biri olan Game Of Thrones için gün geçmiyor ki yeni bir şey ortaya çıkmasın. Popüler kültürün yeni ögesi oldu adeta. Spotfy da  dünyaca ünlü dizi için kolları sıvadı ve özel bir site tasarladı, kişilerin en çok dinlediği müzik tarzına göre Game Of Thrones karakteri belirleyen site geçici bir süre sizlerle.

Kendi Game Of Thrones Karakterimi Nasıl Belirlerim?

Spotify’dan Game Of Thrones’a özel site. Spotify’ın hazırladığı siteye girdikten sonrası çok basit. Spotify’a üye olan kullanıcılar dışında üye olmayan kullanıcılar da bu özellikten faydalanabiliyor. Baktığımız zaman çok tutarlı karakterlerle eşleştirmeyen Spotfiy, tarzların yüzde olarak dinlenmesine göre bir karakter belirliyor.

Spotify’da Kendi Müzik Karakterinizi Bulmanız İçin Yapılması Gerekenler

Buraya tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrandan devam diyorsunuzSpotify Game Of Thrones 1

Üye olmak istemiyorsanız ”Continue Without Logging In” seçeneğine tıklıyorsunuz ve sizi aşağıdaki ekrana yönlendiriyor. Buradan türünü beğendiğiniz 5 sanatçıyı veya grubu seçerek Spotify Game Of Thrones Karakterinizi belirliyorsunuz.

Spotify Game Of Thrones 2-1

Eğer üye iseniz veya Spotify üyeliği açmak istiyorsanız site sisi aşağıdaki sayfaya yönlendiriyor ve seçeneklerden birisiyle devam ediyorsunuz.

Spotify Game Of Thrones 2

Spotify üyeliğinizle oturum açtıktan sonra hazırsanız sizi krallığınızı bulmanız için devam butonuna davet ediyor.

Spotify Game Of Thrones 4

Bir kaç saniye aradıktan sonra

Spotify Game Of Thrones 5

Sizin Game Of Thrones Karakterinizi Belirliyor.

Spotify Game Of Thrones 6

Bir önceki yazımız olan Teknoloji'ye Buddha Geldi başlıklı makalemizde Buddha-bot, Budizm ve robo-rahip hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz