Sürücüsüz Uber Aracı Kırmızı Işıkta Geçti!

0

Uber’in Bir Süredir Denediği Sürücüsüz Araçları Hep Başarılarıyla Gündeme Gelmişti. Fakat Bu Sefer Durum Biraz Deşiğik, Sürücüsüz Uber Aracı Kırmızı Işıkta Geçtiği Görüntülendi.

 

Otonom Uber

Otonom Uber Aracı Pittsburgh, Pennsylvania’da trafik testlerine başladı. Ardından Uber’in merkezinin yer aldığı San Francisco’da da test için trafiğe çıkartılan Otonom Araç trafiğe çıkalı pek zaman olmadan kırmızı ışık ihlalinde bulundu.  Sürücüsüz Uber  Volvo XC90 modeli aracın Twitter’da yayınlanan görüntüsünü hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kitapseverlerin Yeni Buluşma Noktası: Kitap Dostum Uygulaması başlıklı makalemizde kitap ve kitap dostum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz