Today at Apple’ Etkinliği Türkiye’de!

0

Tüm dünyada yekün 495 Apple Store ile hizmet veren Apple, bu mağazaları sanat yuvalarına çevirme kararı aldı. Yurt dışındaki mağazaların bazılarında bir süredir eğitim dersleri veren Apple, Türkiye’de de “eğitim atölyesi” etkinliğine başladı. Apple Türkiye resmi web sayfasından duyurulan etkinlik, “Today at Apple” adı altında düzenlenen ve 7’den 77’ye herkesin ilgisini çekecek etkinliklerle dolu olacak.

Siri, Yangında Kalan Adamın Hayatını Kurtardı!

Uygulamalı atölye çalışmalarını kullanıcılarına sunan Apple, dünya çapında ünlü sanatçılar, fotoğrafçılar ve müzisyenleri mağazalarına getirerek, kullanıcılara eğitim veriyor. İstanbul’da Akasya AVM ve Zorlu Center’daki Apple Store’larda başlayan etkinlikler, herkesin erişebileceği sanatın, eğlencenin ve eğitimin bol olduğu bir faaliyet olacak. Yazılım, sanat, kurumsal çalışmalar gibi çok çeşitli alanlara yayılacak eğitimler, günün farklı saatlerinde gerçekleşecek. Bunlar dışında iOS ve Mac’ler için eğitim dersleri de sunacak Apple, Mac’te müzik dinleme, GarageBand ile müzik yapma, Apple Music’i keşfetme ya da iOS’ta nasıl fotoğraf çekilir gibi tüyoları, direkt uzmanlar aracılığı ile kullanıcılara aktaracak. Robotlarla kod yazmak gibi birçok etkinlik, çocukların okullarından vakit bulup gelebilmeleri için hafta sonları açılacak ve çocuklarında bol bol eğlenmesi sağlanacak.

Apple’ın yaptığı bu çalışma, sosyalleşmek isteyen kişiler için çok eğlenceli geçecek gibi duruyor. Today at Apple adı altında sunulan faaliyet programına buradan ulaşabilirsiniz. Doğru yoldasın Apple.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Borsası BTCTurk, Yeniden Açıldı başlıklı makalemizde Bitcoin, bitcoin bankası ve BTCTurk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz