Türk Hava Yolları, Yazılımcılar için API Yayınladı

0

Türk Hava Yolları yazılım geliştiriciler için tasarlanan API (Application Programming Interface) yayınladı. TK API’sini kullanarak yeni uygulamalar geliştirilmesini hedefleyen Türk Hava Yolları’nın API servisine developer.turkishairlines.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Geliştiricilerin mühim içeriklere ulaşılmasına olanak tanıyan yeni API servisi, gelecekte Türk Hava Yolları’nda yapacağınız uçuşları daha da kolaylaştıran uygulamaların geliştirilmesine aka rol oynayabilir. TK API servisini denemek isteyen yazılım geliştiricileri API anahtarlarına buradan ulaşabilir.

Bir önceki yazımız olan Google I/O 2017’de Beklenen Yenilikler başlıklı makalemizde Allo, Android O ve Chrome hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz