Türk Hava Yolları’ndan Bir Flow Motion Video Daha

0

Flow Motion Videolarına alışık olduğumuz Türk Hava Yolları Bir Zamanlar Kapadokya ismiyle yeni bir Flow Motion video paylaştı. Flow Motion Teknolojisini ülkemizde en aktif kullanan markalardan biri olan THY yine izlemesi keyifli bir video çekmiş.

Kapadokya’nın yanı sıra önceden de farklı Flow Motion videolarına imza atmış olan THY ile ülkemizin farklı güzelliklerini, bacasız sanayi olarak nitelendirilen turizm sekterönde kullanıyor olmak gerçekten mutluluk verici.

 

Bir Zamanlar Kapadokya

Bir Zamanlar Kapadokya ismiyle THY’nin YouTube sayfasından paylaşılan video bir çift turistin gözünden yansıtılmış. Türk Hava Yolları, AFI (Akıl Fikir İşleri) ile gerçekleştirdiği ses getiren İstanbul Flow Motion projesinden sonra, bu kez de Kapadokya’da! Hızlandırılmış görüntü yönetmeni Rob Whitworth tarafından, flow motion tekniğiyle gerçekleştirilen tanıtım filminin çekimleri, toplamda 45 gün olmak üzere iki mevsimde tamamlandı. Video karelerinin birbirine akışkan olarak kurgulanması tekniği ile oluşturulan tanıtım filmi, Kapadokya’nın tüm büyüsünü iki dakikalık bir sürede gözler önüne sermeyi başarıyor. AFI (Akıl Fikir İşleri), tüm dünyanın ilgisini çekmeyi ve bölgeye olan merakı artırmayı amaçlayan “Bir Zamanlar Kapadokya” projesi ile, izleyicileri tarihi ve doğal güzelliklerle dolu bir tura davet ediyor.

 

Video

Proje Künyesi:

Reklamveren: Türk Hava Yolları Reklam

Ajansı: AFİ (Akıl Fikir İşleri)

Ajans Başkanı: Afşın Avcı

Kreatif Reklam Yazarı: Kıvanç Kaçakgil

Kreatif Strateji Direktörü: Ahmet Beliktay

Yapımcı: Ahmet Beliktay Yapım

Yönetmeni: Yamin Mazhoud

Yapım Ekibi: İbrahim Alan, Hazal Bahar, Zeynep Manguoğlu

Yönetmen: Rob Withworth

Yardımcı Yönetmen: Sue Withworth

Yapım Bebeği: Freddy.

Bir önceki yazımız olan Web Tarayıcılarının Kullanmadığınız Bir Özelliği başlıklı makalemizde ana ekrana ekleme, dijital haberler ve mobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Yorum Yaz