Twitch’ten İlginç Bir Akım: Social Eating

0

Bundan önce Twitch’le alakalı Twitch Arkadaş Ekleme Özelliği’inden bahsetmiştik bu kez Twitch’te başlamış olan yeni bir akımdan bahsedeceğiz. Bu akımın adı “Social Eating”. Akımın amacı yemek yerken bile insanların sosyelleşmesi.

Social Eating

Social Eating

Social Eating Twitch platformunda bulunmadan önce Gaming Talk Show adında yayıncı ve izleyiciler arasında bir oyun hakkında yorum yapma ya da birbirleriyle konuşmaları için bir platform mevcuttu. Gaming Talk Show’dan farklı olarak yayıncı yemek yerken izleyiciler yayıncıyı izliyorlar. Böyle bir şeyin ne kadar tutacağı bilinmez fakat şimdiden Social Eating üzerinden reklam alan kişiler dahi var. Yemek yiyen yayıncıyı izleyenler yalnız ya da yayıncıyı seven insanlar ve birçoğu yayıncıya yemek yiyerek yayıncıya eşlik ediyorlar. Böylelikle hem yalnız kalmıyorlar hem de isterseler bazı konular hakkında konuşabiliyorlar.

Bu garip etkinliğe ulaşmak için: TIKLAYIN

Twitch ana sayfası: Tıklayın

Bu Yazımız Gönüllü Dijital Mühendis Yazarımız Hasan Arıkan Tarafından 03.07.2016 Tarihinde Paylaşılmıştır.

Bir önceki yazımız olan Ekmek Artık Dijitalde başlıklı makalemizde Ekmek Artık Dijitalde, Ekmek İşleri ve girişim haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

www.dijitalmuhendis.com ‘da Gönüllü olarak yazan Dijital Mühendis’lerimizin içerikleri yer almaktadır.

Yorum Yaz