Twitter Fotoğraflara Çıkartma Güncellemesi

0

Twitter Çıkartma

Görsel uygulamalar şu sıralar pek gündemde. Snapchat’in yeni efektleri, Facebook’un MSQRD’si gibi birçok eş zamanlı uygulama şu sıralar popüler durumda. Twitter’de görselliğe verilen bu önemi fark ederek yeni bir güncellemeyle karşımıza çıkacak.

Twitter yeni güncellemesiyle fotoğrafların üzerine uygulanabilen çıkartmalar hazırlıyor. Edindiğimiz bilgiye göre Twitter bu uygulamayı bazı kullanıcılar üzerinde deniyor. Yeni fotoğraf çıkartmaları benzer kullanımlardaki görsellere öneri olarak kullanıcıların karşısına çıkabilecek. Bu güncellemeyle beraber Tweet atmak kişilerin duygularını görsellerde daha iyi ifade etmesine katkıda bulunacak gibi.

Twitter 2016 Sosyal Medya Raporu

Bir önceki yazımız olan Facebook Messenger 'da Aylık 9.5 Milyar Medya İçeriği Paylaşılıyor başlıklı makalemizde dijital haberler, facebook ve Facebook Messenger hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz