UBER ile Ramazan’da Bağışlarınız Ücretsiz Teslim Edilsin

1

Uber 11-13 Haziran günleri arasında Ramazan ayına özel olarak bir bağış kampanyası başlattı. Kampanya’da ihtiyaç sahiplerine bağışlamak istediğiniz erzaklarınızı 11-13 Haziran tarihleri arasında Uber arayıcılığıyla Kızılay’a ücretsiz teslim edebiliyorsunuz.

 

NASIL BAĞIŞ YAPARIM?

  1. Henüz Uber uygulamasını indirmediyseniz buradan indirin ve bir hesap oluşturun
  2. 11-13 Haziran tarihlerinde 09:00 – 16:00 arası Uber uygulamanızı açın
  3. Aşağıda çıkan Bağış butonundan bulunduğunuz konuma bir araç çağırın
  4. Gelen araca bağışlamak istediğiniz bozulmayan, konserve veya paket yiyeceklerinizi* teslim edin.

* Yiyeceklerin son kullanma tarihine en az 6 ay kalmış olmalı. Açık, bozuk, sudan etkilenmiş, yırtık paketler olmamalı. Örnek yiyecekler: Açılmamış paket kuru bakliyat, makarna, pirinç, un, şeker, bebe bisküvisi, konserve ton balığı, mısır, fasulye, bezelye.

 

Daha çok talebi karşılayabilmek için araç yönlendirmeleri yapılacaktır. Yakında bir araç bulamazsanız, yine de bağış yapabilirsiniz. UBERLEPAYLAS yazıp 2868’e gönderin. 1 SMS için 10 TL, 4 SMS için 40 TL’lik bir Ramazan kolisi bağışlayabilirsiniz. Bağışladığınız miktar cep telefonu faturanıza yansıyacaktır.

Türk Kızılayı; sosyal güvencesi olmayan tüm yardıma muhtaç, korumasız kişi ve gruplara din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin yardımda bulunmaktadır. Sadece 2014 yılındaki sosyal yardım faaliyetlerinden 300.000’den fazla kişi yararlanmıştır. Bağışlanan tüm yiyecekler Türk Kızılayı tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Bir önceki yazımız olan iPhone Ekranlarının Tamiri Hem Kolay Hem Ucuz Olacak! başlıklı makalemizde iphone, iPhone ekran kırılması ve iPhone ekran tamiri hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.