UBER, Ramazan Ayı’na Özel Kan Bağışı Kampanyası

0

UBER Türkiye’deki sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteği hızla sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Kızılay ile bir araya gelerek ihtiyaç sahipleri için bir sosyal sorumluluk projesi yapmışlardı (Burada) Yine Kızılay’la ortak bir kampanya yürüten Uber bu sefer kan bağışına teşvik ediyor.

 

“KANVER” promosyon koduyla Kan Bağışı Merkezlerine

yapacağınız gidiş-dönüş yolculuklarınız her biri 40’ar TL’ye kadar ücretsiz*

14 Haziran 2017 Dünya Kan Bağışçıları gününden itibaren Ramazan ayı boyunca (30 Haziran 2017’e kadar) ve bir yıl boyunca her ayın ilk Pazartesi günleri, Türk Kızılayı’nın aşağıdaki listede belirtilen en yakınınızda kan bağışı merkezlerine gidiş ve dönüş yolculuklarınızı 40’ar TL’ye kadar ücretsiz karşılanıyor!

NASIL ÇAĞIRILIR? 

  1. Uber uygulamanızda “Ödeme” sekmesinin altından “Promosyon ekle” butonuna basarak “KANVER” promosyon kodunu ekleyin
  2. 14-30 Haziran 2017 tarihlerinde veya Haziran 2018 sonuna kadar her ayın ilk Pazartesi günü herhangi bir gün, Uber uygulamanızı açın ve gitmek istediğiniz Kan Bağışı Merkezi’nin adresini girin
  3. Bir uberXL çağırın ve yola çıkın, gidiş ve dönüş yolculuklarınızın her biri 40’ar TL’ye kadar ücretsiz olacaktır

ÖNEMLİ NOTLAR:

  • 18 – 65 yaş aralığında ve 50 kg üstünde sağlıklı olan herkes kan bağışı yapabilir.
  • Kan bağışı yapmaya giderken nüfus cüzdanınızı yanınıza almayı unutmayınız.
  • Uber promosyon kodunuz gidişte olduğu gibi dönüş yolculuğunda da geçerlidir.

Sağlıklı ve güvenli günler dileriz.

– Uber Türkiye Ekibi

Bir önceki yazımız olan Akbank’tan Google Premier Partners iş birliğiyle KOBİ’lerin dijitalleşmesini sağlayan program başlıklı makalemizde 1 Erkek 1 Kadın, Akbank ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz