UBER bu Yaz Bodrum ve Çeşme’de

1

UBER kendi blogunda paylaştığı yazıyla turistlerin en çok rabet gösterdiği yerlere gideceğini duyurdu. İzmir’in Bodrum ve Çeşme bölgesinde çalışmalara başlayacak olan UBER yeni promosyon ve fiyat tekliflerini de blog yazısında paylaşıyor. Merak ettiysek yazıyı aşağıda görebilirsiniz.

 

Yaz keyfini Uber’le çıkarın

Deniz, kum, güneş… Bir de Uber. Bu yaz tatilin tadını doyasıya çıkarın diye Uber’ler Bodrum ve Çeşme’de hizmetinizde.

Bugünden itibaren tüm yaz sezonu boyunca Uber uygulamanızdan tek bir dokunuşla Bodrum ve Çeşme’de uberXL çağırabileceksiniz. Üstelik Haziran ayına özel %20 indirimli ücretlerle!

Henüz Uber’i denemediyseniz;

UBERLEYAZ promosyon koduyla Uber’e kaydolun,

Bodrum veya Çeşme’deki ilk yolculuğunuz 50 TL’ye kadar ücretsiz olsun

BODRUM ÖRNEK ÜCRETLER

Ücret gidilen mesafe ve süreye göre önceden bellidir. Popüler rotalar için Haziran ayına özel %20 indirimli örnek ücretler aşağıdaki şekildedir*:

Türkbükü-Yalıkavak 44-60₺
Bodrum Merkez-Yalıkavak 60-76₺
BJV – Bodrum Merkez 100₺
BJV – Yalıkavak 108₺
BJV – Turgutreis 116₺

 

 

 

 

ÇEŞME ÖRNEK ÜCRETLER

Ücret gidilen mesafe ve süreye göre önceden bellidir. Popüler rotalar için

Haziran ayına özel %20 indirimli örnek ücretler aşağıdaki şekildedir* :

Çeşme Merkez – Alaçatı: 88₺
Ilıca – Alaçatı: 25-36₺
ADB – Çeşme Merkez: 192₺

NASIL ÇAĞIRIRIM?

  1. Henüz denemediyseniz şimdi buradan UBERLEYAZ koduyla kaydolun ve Uber uygulamasını AppStore veya PlayStore’dan ücretsiz indirin.
  2. Uygulamayı açın ve “Nereye?” kutucuğuna gitmek istediğiniz adresi girin
  3. Alım konumunuzu onaylayın ve çağır butonuna basın

Sorularınız için bize her zaman uygulama içerisindeki “Yardım” sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Mutlu tatiller, iyi yolculuklar!

– Uber Türkiye Ekibi

Bir önceki yazımız olan Pudra: Sosyal medyada kadınlara özel bir dünya başlıklı makalemizde android uygulama inceleme, ios uygulama inceleme ve kişisel teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.