Ünlü Torrent Sitesi Kapandı!

0

ExtraTorrent, 2 gün önce yaklaşık 1 gün süren bir kesintiye uğramıştı. Bu kesintiyle ilgili detaylı açıklama yapılmaması, sitenin kapatılmış olma ihtimalini akıllara getirmişti.

Dünyanın En Büyük Torrent Sayfalarından ExtraTorrent, Dünden Beri Kapalı!

Bu kesinti sonrasında site yine hizmet vermeye başladı, ama bu çok uzun sürmedi. Şu an siteye girdiğimizde, sitenin 17 Mayıs 2017 tarihi itibariyle kapatıldığını belirten bir ova ile karşılaşıyoruz.

ExtraTorrent yetkililerinin paylaştığı yazının Türkçesi şöyle, “ExtraTorrent kalıcı olarak kapatılmıştır. ExtraTorrent, bütün sunucularıyla beraber artık çevrimdışıdır. ExtraTorrent’te bulunan bütün veriler silinmiştir. ExtraTorrent benzeri düzmece sayfalardan kaçınmalısınız. Destek veren herkese teşekkür ederiz. 17 Mayıs 2017.”

Bir önceki yazımız olan Uber, Durmuyor Bu Sefer de Uber Freight’ı tanıttı başlıklı makalemizde uber ve Uber Freight hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz