Video İzlemenin Snoop Dogg versiyonu: ‘YouTube SnoopaVision (Beta)’

0

Video İzlemenin Snoop Dogg versiyonu: ‘YouTube SnoopaVision Beta (ŞAKA)

YouTube SnoopaVision beta (ŞAKA) Nedir?

YouTube SnoopaVision, isterseniz videoları Snoop Dogg ile seyrededebileceğiniz ve Snoop Dogg’un videoları yorumladığı YouTube’un 1 Nisan 2016 şakası.

YouTube 1Nisan’dan itibaren sunduğu SnoopaVision özelliğiyle Snoop Dogg’la birlikte video izleme imkanı sunuyor. Snoop Dogg izlediğiniz videoların tümü 360 teknolojisiyle ve Snoop Dogg’un yorumlarıyla karşınıza çıkıyor. Video izlemeyi bir daha keyifli hale getiren yeni özellik Snoop Dogg figürü olan bazı videolarda kullanılıyor. Özelliği bulunmayan videolarda Snoop Dogg kafa figürüne tıkladığınızda ise ‘’ SnoopaVision hizmeti beta aşamasında ve 06.03.2099 tarihine kadar……..adlı videoda kullanılabilir olacaktır.’’ Mesajını veriyor.  Mesaja aldanarak ileriye dönük bir proje olacağını sanmayın bu bir 1 Nisan şakası 🙂

 

SnoopVision (Beta) tanıtımını aşağıdaki videodan seyredebilirsiniz. Sizler için SnoopVision birkaç video ekledim. İyi seyirler.

 

Sizin İçiz Seçtiğim Birkaç SnoopVision (Beta) Videosu

Özellik hakkındaki sorular için bir mail hesabı da açılmış: snoopavision@google.com

Bir önceki yazımız olan Airbnb, Köpek Balıklarıyla Bir Gece ! başlıklı makalemizde Airbnb, airbnb köpek balığı ve airbnb night at hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz