Waze Zor Kavşakları Önleyecek

0

Waze Zor Kavşakları Önlemek İçin Kolları Sıvadı.

Waze

Uygulama trafik oranı yüksek olan kavşakları eleyerek ve size en ideal diğer yolu önererek çalışmayı hedefliyor.

Ücretsiz ve sosyal bir trafik durumu ve navigasyonu uygulaması olan Waze, Google ve Yandex gibi rakiplerinden sıyrılacak yeni bir girişimde bulunuyor. Waze trafiğe kapalı alanlardaki kavşaklardan kaçmanızı ve hedefinize daha hızlı ulaşımınızı amaçlıyor.

waze png

Waze ”Zor Kavşaklar” ismini verdiği özelliğinde trafik ışıklarının kavşaklarda yarattığı soruna çözüm getireceğini umuyor. Şu an için Los  Angeles’da uygulamaya soktuğu özellik istenildiği zaman devre dışı da bırakılabiliyor olacak. Siz rotanızda belirlediğiniz hedefe gitmek için belirlenen güzergah olabildiğince az kavşak içerecek. Waze kavşakları azaltarak sizi kaza risklerinden korumayı da amaçlamış. Özelliğk Los Angeles’da hizmet vermekte ve yakın zamanda New Orleans’da da hizmete gireceği haberi bulunuyor. Waze ‘Zor Kavşaklar” özelliğini tüm dünyada kullanıma sunmayı hedefliyor ve bunu yakın zamanda duyuracak.

 

 

Waze Android veya IOS cihazınıza indirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Okey ile Sürpriz Kutlamalar başlıklı makalemizde Babalar Günü, dijital reklam ve Okey hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz