WhatsApp Font Güncellemesi Sızdı

1

WhatsApp Font Güncellemesi Sızdı

Geçtiğimiz zamanlarda WhatsApp’ın gelecek zamanlarda yapacağı güncellemeler sızdırıldı. Sızdırılan içeriklere göre WhatsApp yazı fontunda değişikliğe gidecek.

Yeni gelecek olan güncellemede WhatsApp’da yazdığınız yazıları kalın veya italik olarak yazabileceksiniz. Okunmayan mesajlar da kalın harflerle belirtilecek. WhatsApp’ın yapacağı güncelleme birkaç gün içerisinde hayatımıza geçecek gibi görünüyor. WhatsApp’ın böyle bir değişikliğe neden gittiğini bilemiyoruz, zira yapılacak olan güncelleme geldiğinde bununla alakalı bir açıklama yapacaklardır.

WhatsApp Yeni Font WhatsApp Yeni Font

Bir önceki yazımız olan İnstagram Ana Sayfasını Kişiselleştiriyor başlıklı makalemizde dijital haberler, İnstagram ve instagram ana sayfa hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı.
Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz