WhatsApp Sabitlenmiş Sohbetler Özelliği ile Güncellendi

0

WhatsApp, Android kullanıcıları için sabit sohbet özelliğini yayınladığı. Resmi olarak açıklanan duyuruda, beta aşamasında olan sabit sohbet özelliğinin normal WhatsApp sürümüne eklendiği açıklandı. Bu özellik, kullanıcıların istedikleri mesajları sohbet ekranının en üstünde tutmasını sağlıyor. Sabit sohbet özelliği ile birlikte diğer kullanıcılardan mesaj alıyor olsanız bile, sabit sohbet uyguladığınız kişinin mesajları her vakit ekranın en üstünde yer alacak.

Facebook’a Ceza Yağıyor: WhatsApp’a Gizliliği İhlal Ettiği Gerekçesiyle Bir Ceza da AB’de Geldi!

Kolay erişim sağlamak için sohbet listenizin üst kısmına üç öbek veya bireysel sohbet yerleştirebileceksiniz. Bir sohbeti sabitlemek için, o sohbete dokunarak uzun süre basılı tutun. Çıkan ekranda silmek, sessizleştirmek ve arşiv seçeneklerinin yanında pin simgesi bulunuyor. Bu pine bastığınızda ayarladığınız öbek veya şahıs WhatsApp görüşmelerinizde her vakit en üst sırada yer alacak. 

Sevgiliniz varsa o sevgili en üste pinlenecek. Yoksa mavi tık olayından sonra bir de bu pin mevzusu ortaya çıkabilir. Dikkat edin; “Aşkım WhatsApp ekran görüntünü atar mısın?” diyen bir sevgili sizleri pin testine sokuyor olabilir. 🙂

Bir önceki yazımız olan Bu Gelirler Nereden Geliyor? başlıklı makalemizde Alphabet, Amazon ve facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz