Yeni Nesil Google Cardboard: Google Tech C1-Glass

0

Google Tech C1-Glass’ın 3D Olarak Aşağıda Görebilirsiniz.

 

Yeni Nesil Google Cardboard: Google Tech C1-Glass

Google Tech C1-Glass Türkiye’ye geliyor. Google’ın yaptığı sade ve en küçük sanal gerçeklil gözlüğü AR Pandora ile Türkiye pazarında satışa çıkacak.

Oculus Rift ile adını çokça duyduğumuz sanal gerçeklik gözlüğü kavramı gün geçtikçe birçok teknoloji firması tarafından benzerleri üretiliyor. Kartondan metal malzemeye kadar birçok çeşidi üretilen sanal gerçeklik gözlüklerinin bir yenisi de Google tarafından yapılmış ve Türkiye pazarına sunulmaya hazırlanıyor.

Google Tech C1-Glass 4-6 inç arası akıllı telefonlara uyumlu Cardboard kategorisinde bir ürün. Google Tech C1-Glass ile oyun oynayabilir, 3D ve 360 derece fotoğrafları görüntüleyebilir, 3D ve 360 derece videoları seyredebilirsiniz.

 

sanal_gerceklik_gozlugu_1f783ad7-40f8-4691-bcdc-864e445a84a2_large

 

Gözlükte dikkatimizi çeken özelliklerden birisi minimalist bir tasarıma sahip olması, kolayca taşınabilir bir boyutu ve iyi derecede sayılabilecek kaliteli lenslere sahip bir cihaz. AR Pandora tarafından Türkiye’ye getirilerek satışı yapılacak olan gözlük önemli fuarlara katılım sağlayarak kendisinden söz ettirmeyi başarmış durumda. Türkiye pazarında da Goggle Tech C1-Glass satışını gerçekleştirecek olması şirket için iyi gelişmeler arasında.

Lafı çok fazla uzatmadan söyliyelim, Buraya tıklayarak ürünün siparişini verebilir ve daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Tarayıcı Vivaldi başlıklı makalemizde Vivaldi, Vivaldi Browser ve Vivaldi Tarayıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz