Yenilenmiş Note 7 modelleri Haziran ayında satışa çıkıyor

0

2016 yılına talihsiz bir şekilde damga vuran Samsung Galaxy Note 7‘nin yenilenmiş bir şekilde yine satışa çıkacağı geçtiğimiz Mart ayında Samsung tarafından duyurulmuştu. Güney Kore merkezli yayın organı ET News’in bugün paylaştığı habere göre yenilenen Note 7 modelleri önümüzdeki Haziran ayında Galaxy Note 7 R markasıyla Güney Kore’de satışa sunulacak.

3 farklı GSM operatörü arayıcılığıyla satılacak olan Samsung Galaxy Note 7 R modelinin fiyatlandırılmasında da değişikliğe gidilecek. Gelen bilgiler göre 620 dolar eder etiketine sahip olması beklenen yenilenmiş Galaxy Note 7, ilk çıkışına oranla 266 dolar daha ucuza satılacak.

Geri çağırılan bütün Note 7 modellerinin yenilenerek satışa sunulmayacağını da belirtelim. Paylaşılan habere göre milyonlarca Note 7’nin art çağırılmasına karşın sadece 300 bin adet Samsung Galaxy Note 7 R modeli satışa çıkacak. Patalamalara sebep olan batarya konusunda da düzenlemeler yapan Samsung, 3500 mAh büyüklüğündeki bataryayı 3200 mAh seviyelerine kadar indirmiş.

Tabii ki bu bilgilerin resmi açıklamalar olmadığını ve değişebileceğini de ekleyelim. Yenilenen Samsung Galaxy Note 7 modellerinin Güney Kore dışına çıkıp çıkmayacağını ise vakit gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Yerli iOS ve Android uygulamalarına dair özel istatistikler başlıklı makalemizde Android, app store ve appstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş

Yazar Hakkında

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunudur. Halkla İlişkiler, Girişimcilik, Reklamcılık, Sosyal Medya gibi çeşitli alanlarda çeşitli seminer ve konferanslara katılım sağladı. Kurumsal firmalarda, iletişim ajanslarında ve çeşitli özel sektörlerde 5’den fazla iş ve staj deneyimi edindi. İş ve staj hayatında Halkla ilişkiler (PR), Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Müşteri İlişkileri alanlarında çalışmalar gerçekleştirdi. Dijital İletişim, Dijital Pazarlama, Dijital İtibar, Dijital Krizler ve Çözümleri, Dijital Sosyal Sorumluluklar, Dijital Reklam, Girişimcilik, SEO, E-Ticaret alanlarında kendisini geliştirdi. Şuan Performance Marketing Specialist olarak çalışmaktadır.

Yorum Yaz