Hakkımızda

Dijital Mühendisin Kısa Hikayesi

Markanızı, müşterileriniz gözünde ve arama motorlarında daha iyi konumlanmasını sağlamak için 360 derece dijital pazarlama stratejileri kullanarak sizin için çalışan bir dijital pazarlama ajansıdır.

Ulusal ve uluslararası birçok işletmeleriyle çalışan ve sürekli kendini geliştirmeye devam eden 360 derece dijital pazarlama ajansıyız. Temel uzmanlık alanlarımız, SEO, Lokal SEO, dönüşüm optimizasyonu, email marketing, sosyal medya reklamları ve Google Ads reklam danışmanlığı, yer almaktadır.

İstatistik kurumlarının yaptığı araştırmalara göre ürün veya hizmetlerini dijital ortama taşıyamayan işletmelerin %80 den fazlası 5 ile 10 yıl içerisinde varlığını sürdüremeyeceklerdir. DijitalMühendis.Com ekibi olarak dijital varlığınızı güçlendirelim. 

DijitalMuhendis.Com olarak kurumsal firmaların dijital pazarlama stratejileriyle  internet üzerindeki görünürlüğünü artırıyoruz. Bu sayede ürün veya hizmetlerinizin daha geniş kitlelere duyurulmasını ve daha fazla dönüşüm alabilmenizi sağlıyoruz. 

SEO ve SEM danışmanlığı

Dünyanın en büyük pazarlama platformu olan google arama motoru ile ilgili Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Google reklamlarına yönelik danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Reklam Verme

İnternette insanlar en çok sosyal medya platformlarında vakit geçiriyor. Potansiyel müşterileriniz neredeyse sizde orada olmalısınız. Kurumsal firmalar için sosyal medya danışmanlığı yapıyoruz.

B2B Pazarlama Danışmanlığı

Kurumsal firmalara yönelik olarak B2B eğitimleri veriyoruz. Şirketinizin ve personelinizin dijital dönüşümünü tamamlaması için tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Kurumsal Web Tasarımı

Sizi ve markanızı en iyi şekilde yansıtacak web siteleri tasarlıyoruz. Firmanızın ilk intibası web sitesi ile başlar.
Destek
Müşteri memnuniyetine yönelik satış sonrası destek.
Profesyonel Ekip
İşleriniz profesyonel bir ekip tarafından yönetilir ve organize edilir.
Hızlı Performans
Dijital Mühendis ekibi tarafından yapılan iyileştirmeler sonrasında hızlı sonuç alırsınız.