Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamcılığı Danışmanlık Hizmeti

Ülkemizde İnternet kullanıcılarının %74 ü sosyal medyada vakit geçiriyor. Sizde hedef kitlenizi belirleyerek reklam verebilirsiniz.
 • Facebook Reklam Verme
 • İnstagram Sponsorlu Reklam Verme
 • Youtube Reklam Verme
 • Linkedin Reklam Verme
sosyal medya platformları

Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

Sosyal medyanın gücünü keşfedin

Sosyal medya kanalları kullanılarak gerçekleştirilen reklam ve pazarlamaya yönelik yapılan etkinliklerin tümüne sosyal medya pazarlaması denir.

Sosyal medya Türkiye’de tüm internet kullanıcılarının %90’ından fazlasına ulaşmaktadır. Günümüzde Pazarlama alanında sosyal medyada bulunmak artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Sosyal medya reklamları normal bir kullanıcının kullanabileceği kadar basite indirgenmiştir. Ama bu herkesin iyi bir sosyal medya pazarlaması yapabileceği anlamına gelmemektedir. Mesela fotoğraf çekmek çok basittir ama herkes güzel ve profesyonel fotoğraf çekemiyor. Bu konuda fotoğraf sanatçısı Ara GÜLER’in de dediği gibi 

En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi, en iyi daktiloya sahip olan en iyi romanı yazardı.

Sosyal Medya Kampanyası

İçerik Pazarlama
Sektörünüze yönelik içerikler üreterek müşterilerinize ulaşabilir ve firmanıza yönlendirebilirsiniz.
Daha Fazlası
Sıralamanızı Yükseltin
Google artık sosyal medyadan gelen sinyallere çok daha fazla değer vererek sitenizi daha üst konumlarda çıkarıyor.
Daha Fazlası

Sosyal Medya Pazarlama Ajansı

İşletmeniz Sosyal medyada sizi en iyi şekilde temsil ediyor mu?

Günümüzde en bilindik markalar bile sosyal medyada aktif olarak yer almaya çalışıyor. Neden? Çünkü internet kullanıcıları zamanının büyük bir bölümünü sosyal medyada geçiriyor. Sizde bir işletmeniz veya bir girişiminiz varsa sosyal medyada bulunmalısınız. Bulunmanız da yetmiyor sizi en iyi şekilde yansıtmalı ve sizi arayan ama sizi bilmeyen potansiyel müşterilerinizin karşısına doğru zamanda doğru yerde çıkmalısınız.

Sosyal medya kullanıcıları sizin reklam kokan içeriklerinizi görmek için sosyal medyayı kullanmıyor. Güzel vakit geçirmek ve yeni bir şeyler öğrenmek için interneti kullanıyor. Sosyal medyadaki paylaşımlarınız bu bakış açısıyla hazırlanmalıdır.

Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) gün geçtikçe gelişmektedir. Bu gelişmelere uyum sağlayabilen şirketler ayakta kalabilmekte ve sosyal medyayı güçlü bir pazarlama stratejisi olarak uygulayabilmektedir. Yaptığınız işe göre Facebook, Twitter, Linkedin ve Instagram gibi sosyal medya platformlarından hangisi veya hangilerinde sizin hedef kitleniz nerede vakit geçiriyorsa sizin de orada olmanız gerekir.

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak içinde artık sosyal medyanın gücünü de iyi kullanmalısınız. Çünkü arama motorları sosyal medyadan gelen sinyalleri de SEO kriteri olarak görmekte ve sitenizin sıralamasını önemli ölçüde etkilemektedir.

Dijital Mühendis Ekibi olarak, sosyal medya pazarlamasında deneyime sahip bir ekibiz. Şirket profilinize uygun olarak doğru sosyal medya pazarlama stratejileri ile sizi en iyi şekilde yansıtacak kampanyalar oluşturabiliriz.

Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz:

Dijital Mühendis Ekibi, sosyal medyada sizin ihtiyacınıza göre özel çözümler sunar. İster markanızın sayfasının beğeni sayısını artırmak isteyin isterseniz de yeni müşteri bulmak için hedef kitlenize odaklanın.  DM’deki tecrübeli sosyal medya uzmanları sayesinde:

 • Hedef kitlenin belirlenmesi ve analiz edilmesi
 • Sosyal medyadaki rakiplerinizin analizi
 • Markanızla alakalı belirli anahtar kelimelerin hedeflenmesi
 • Size uygun sosyal medya pazarlama stratejisinin oluşturulması ve stratejinize uygun taktiklerin uygulanması
 • Sitenizi ziyaret eden ve markanıza ilgi gösterenlerin analizi
 • Sizinle etkileşime geçen müşterilerinizin analizi
 • Etkileşime geçenlerin datalarının toplanarak analiz edilmesi.
 • Elde edilen datalar ile reklamlarınızın optimize edilmesi buna bağlı olarak reklama olan Yatırım Getirisini artırma
 • Strateji geliştirmek için veri izleme ve analiz araçlarının kullanılması

Gibi birçok hizmeti profesyonel olarak bizden alabilirsiniz.

Sosyal Medya Pazarlama için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Pazarlama konusunda gerçekçi yaklaşımlar ile hareket ediyor ve sizi de bu doğrultu da bilgilendiriyoruz. Hiçbir konuda boyumuzdan büyük laf etmiyor ve yükseklerden uçmuyoruz. Sadece denenmiş ve kanıtlanmış bilgilerin ışığında hareket ediyoruz.

Sosyal medya pazarlama stratejilerimizi oluştururken sizin geçmiş tecrübelerinizden faydalanarak dijital platforma uyarlıyoruz. Sürecin her aşamasını şeffaf bir şekilde sizinle paylaşıyoruz. Alınan sonuçları haftalık ve aylık olarak size derinlemesine rapor olarak sunuyoruz.

Bizim uzmanlık alanımız olan Dijital Pazarlama alanında size her konuda destek veriyoruz. Gerektiğinde mevcut projelerinizin optimizasyonu için danışmanlık veriyoruz.

Çevrim içi ve çevrimdışı satışlarınız artışı için etkili bir sosyal medya pazarlaması konusunda bizden şimdi ücretsiz bir teklif alabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamlarınıza Biz Destek Olalım

Dijital pazarlama teknikleri konusunda Alanında uzman ekiplerimiz ile markanızın bilinirliğini artıralım.

Dijital pazarlama teknikleri konusunda Alanında uzman ekiplerimiz ile markanızın bilinirliğini artıralım.