Tüketicilere Üçüncü Taraf Teknik Destek Hatası

google reklam verme
Google Reklam 0

Dijital Mühendis, 10 yıldan fazla süredir dijital pazarlama stratejileri üzerinde faaliyet göstermiş uzman ekiplerden oluşmuştur. Dijital Muhendis, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), lokal (yerel) SEO, B2B pazarlama stratejileri, dijital pazarlama stratejileri, kurumsal kimlik tasarımı, Funnel kurulumu ve email marketing konularında uzman bir kadroya sahiptir.

yurt reklamı nasıl yapılmalıdır?

Yurt Reklamı ve Tanıtımı için Tavsiyeler

Avukatlar için SEO çalışması

Avukat Nasıl Reklam Yapar?

Google reklam verme

11 Kolay Adımda Google Reklam Verme Resimli Anlatım

2 Comments
  1. Kütahya'da bir yurdumuz var Google reklamı vermek istiyoruz. Yurt reklamları ile ilgili tavsiyeniz var mi? Bize ücretli olarak yardımcı olabilirsiniz? Reklam danışmanlık ücretiniz ne kadar?
    1. Yurt reklamları için Google ve Sosyal medya reklamlarını kullanmanızı tavsiye ederim. Özellikle kayıt dönemlerinde Google arama ağı reklamlarının daha etkili olabileceğini düşünüyoruz. Dijital Mühendis ekibi olarak internet reklamları ile ilgili danışmanlık hizmeti veriyoruz. Danışmanlık ücreti yönetilecek reklam bütçesine göre değişkenlik göstermektedir. Reklam kampanyanız ile ilgili detayları iletişim sayfasından bizimle paylaşabilirseniz daha net bilgi verebiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>